Irina Lihhatsova

Irina on meisterjuuksurina töötanud üheksa aastat ja tegutseb täna kõrgtasemelise koolitajana kogu Baltikumis. Kes teeb, see jõuab - Irina juhib oma ilusalongi ning täiendab end jätkuvalt erinevatel juuksuriõppe intensiivkursustel Eestis ja Hollandis. Põhjalikumaks ja parimaks karjääri alustalaks peab Irina intensiivset J Cut & Colori koolitusprogrammi.

Irina sõnul suurendab koolitamine enesekindlust ning soovi süveneda pisidetailideni õpetatavatesse teemadesse. Talle on väga tähtis tunda arutletavat teemat sügavuti. Irina loob koolitustel vaba, mõnusa ja sõbraliku õhkkonna ning väärtustab ka osalejate kogemustevahetust.

Vaata koolitusi :

Keete Viira

Keete on töötanud salon+ salongiketis kümme aastat ja on teinud karjääri nooremjuuksurist vanemstilistiks. Koolitajana tegutseb ta kuuendat aastat, millest viiendat aastat juhib koolitustegevust Salonshopis. Keete on täiendanud oskusi nii Eestis kui Hollandis, Saksamaal, Itaalias ja Suurbritannias. Kõige huvitavamateks erialasteks täiendusteks peab ta J Cut & Color koolitusprogrammi ja seal värvikoolitajaks õppimist. Samuti hindab ta kõrgelt võimalust osaleda aktiivselt RICH Hair Care tootearendusprotsessis uusi tooteid testides ja välja töötades.

Keete sõnul inspireerib ja motiveerib koolitustel osalemine igapäevatööd paremini tegema. Kindlasti saab seal uusi ideid, mida salongis ja koolitustel kasutada. Igast koolitusest on alati midagi õppida ja igal koolitusel osalejal põnevaid kogemusi jagada. 

Helena Lõhmus

Helena koolitajakogemus on saanud lihvi 13 aastat iluajakirja „Avenüü“ kirjastades, mobiilsidefirmas avalike suhete juhina töötades ning enam kui 14 aastat salon+ salongiketti juhtides. Salongiketi juhina vastutab Helena Lõhmus eelkõige teeninduse kvaliteedi ja usaldusväärsuse eest. salon+ salongid on meeldivad ja stiilsed, kust kliendid saavad professionaalse teeninduse, head nõu koduseks juuksehoolduseks ning võimaluse spetsialisti abil valida ja soetada endale sobivad tooted.


Helena usub, et koolitustel osalemine annab alati midagi uut ka selles valdkonnas, mida arvad hästi tundvat. Erinevad lähenemisnurgad ja vaated sarnastele teemadele annavad hulgaliselt lisaväärtusvõimalusi sellele, mida ise luua soovid.

Maige Tammsaar

Maige on töötanud Salonshopis alates 2011. aastast piirkondliku müügijuhi ja koolitajana. Igapäevasteks tööülesanneteks on juuksuritele Salonshopi kaubamärkide, toodete ja teenuste tutvustamine ning juuksurite konsulteerimine, sest vajalik on kliente uudistest võimalikult kiiresti informeerida.

Maige peab koolitustel osalemist väga tähtsaks, sest see lisab enesekindlust ja täiendab teadmisi. Koolitused annavad võimaluse kõike proovida ja küsida nõu oma ala spetsialistidelt. Pärast koolitusi on alati uus hingamine ja energia, et tööd edukalt jätkata.

Sergei Zaporozets

Sergei Zaporozets on 22-aastase juuksurikogemusega oma ala meister, kes viimased 20 aastat on keskendunud ainult meeste lõikustele. Sergei alustas karjääri mainekas Maie Lõhmuse salongis ning viimased 20 aastat on tema detailideni lihvitud lõikuste osaks saanud paljud salon+ salongiketi meeskliendid.

Küsimusele, miks Sergei eelistab meeskliente, on vastus lühike: "Meestega on lihtne! Mehed on konkreetsed ja lühikese jutuga."

Merit Piibe

Merit on kahe aastaga teinud suure hüppe juuksuri praktikandist stilistiks. Ta on omandanud teadmisi ja oskusi erinevate rahvusvaheliste koolitajate poolt läbiviidud koolitustel. Kiire ja eduka juuksurikarjääri põhjuseks on kindlasti alati särav silm ja suurepärane suhtlemisoskus. Just sellepärast viibki Merit läbi noorusliku TIGI brändi tootekoolitusi. Merit lööb alati rõõmuga kaasa ka erinevatel showdel ja fotosessioonidel.

Meriti sõnul annab iga koolitus alati uut inspiratsiooni, lööb raamidest välja ja aitab asju uue nurga alt ja loomingulisemalt näha. 

Irina Paškova

Irina 7-aastast juuksuri kogemust on rikastanud paljud rahvusvaheliste koolitajate poolt läbi viidud koolitused Eestis ja mujal. Suurimaks toeks koolituste läbiviimisel peab Irina Hollandis toimunud põhjalikku Joico toote- ja värvikoolitust. Sellepärast soovibki Irina oma isiklikku kogemust ja teadmisi jagada just Joico värvikoolitustel. Irina lööb alati kaasa erinevates loomingulistes projektides – olgu tegemist moeshow backstage’is soengute tegemise või fotosessiooniga.

Irina sõnul aitab koolitustel osalemine avada suure loomingulise võimaluste laeka, tänu millele saame muuta oma tööd mitmekesisemaks ja pakkuda klientdele erinevaid võimalusi.