Soovid viia triibutamise ja fooliumitehnikad uuele tasemele? Foiltastic koolitusel saab rohkelt nippe ja ideid, kuidas kiirelt ja efektselt kliendi värvile nüanssi lisada, milliseid fooliumitehnikaid kasutada lühikeste juuste puhul, pikkade juuste puhul. Kuidas kaunist lõikust rõhutada ning võimalikult väheste fooliumitega värviteenusele kuluvat aega vähendada?

Päevakava

10.00 Sissejuhatus.

Värvilahenduste filosoofia ja loomingulised reeglid fooliumite kasutamiseks. Horisontaalne, vertikaalne ja diagonaalne fooliumite asetus.

11.00 Fooliumitehnikate demo nukupeal.

12.00 Fooliumitehnikate praktiline töö modellidel

16.15 Tööde presentatsioon

17.00 Koolituspäeva lõpp

Kõigi värvitehnikate teostamiseks kasutatakse Joico Vero K-pak Color värve, eriline rõhk kaunitel Intensity otseimenduvatel värvidel.

Lisainfo

Koolitusel osalemiseks on vajalikud töövahendid (METALLSABAGA KAMM, kammid, harjad, klipid, kliendikate jne.)

Osalejad töötavad paarides. Iga paar sooritab praktilise töö ühel modellil.

Modelliks sobib heledate juustega modell, kuni 7. Tumedusaste, kes soovib oma ühtlaselt värvile põnevaid nüansse lisada. Modell kutsuda kell 12.00.

Kõigil lõikuse-, värvi- ja kollektsioonikoolitustel on vajalik modelli olemasolu! Modelli puudumisel on võimalik salon24 esinduskauplusest või e-poest soetada nukupea.

Kui on abi vaja paarilise leidmisel, aitab education@salon24.eu meeleldi.

Koolituse ajakava on paindlik, sest sellel koolitusel ei ole võimalik aega ette arvestada. Kuna värvitehnikate teostamine võib olla aeganõudev protseduur, palume kaasa võtta lõuna ja arvestada, et koolitus ei pruugi lõppeda kell 17.00.

Koolitus viiakse läbi Advanced Salon Academy koolituskeskuses, Rävala 7, Tallinn.

Registreerimine ja lisainfo e-posti aadressil: education@salon24.eu või telefonil 6777 328.

HIND

89€

Sisaldab vajaminevaid materjale ja kohvipause.

Lisaküsimusi?

Kirjuta meile:
education@salon24.eu
Või helista 6777 328

Koolitajad

Irina Paškova

Irina Paškova

Irina 5-aastast juuksuri kogemust on rikastanud paljud rahvusvaheliste koolitajate poolt läbi viidud koolitused Eestis ja mujal. Suurimaks toeks koolituste läbiviimisel peab Irina Hollandis toimunud põhjalikku Joico toote- ja värvikoolitust. Sellepärast soovibki...
Loe edasi